Tron Bittrex’e Geldi, Tekrardan Ateşlendi

Bir koinin fiyatını yükseltmesi için bir borsada listelenmesi büyük ölçüde değer katar

2021 tron yorumları

Bir koinin fiyatını yükseltmesi için bir borsada listelenmesi büyük ölçüde değer katar. Bittrex’te dün listelendiği bilinen Tron’un, listeye katılmasıyla beraber çılgınlığını hemen farkettirdiği görülüyor.

Tron Artık Bittrex’te!

Ocak ayının başında yaşanan büyük artış sebebiyle takip edilen Tron’un, kripto para çılgınlığının son noktası gibi görüldüğü söylenebilir. Alınan kripto paranın, kripto dünyasına oranla en büyüklerin arasında yer aldığı söylenebilir. Tron; Justin Sun adlı biri tarafından kurulan ve Çinli eğlence sektöründe yer edinen kripto paralardan sadece biri olarak görülebilir. Fakat sosyal medya ve etkinlikler çerçevesinde Aralık ayında sadece 0,002 dolar olan Tron, 0,28 dolar fiyatına sadece 1 aydan daha kısa bir sürede ulaşarak adeta çılgın bir an yaşattı. TRX, kurucusu dahil olmak üzere birçok kişiye çok para kazandırdı. Fakat Tron en tepeye yakın alanlara da aynı şekilde kaybettirmeyi de bildi.

Dün gelen bilgiler doğrultusunda Bittrex, Tron’u bünyesine ekledi. Bittrex’in Twitter hesabından gelen açıklama ve Justin Sun’un yaptığı açıklama çerçevesinde artık Bittrex’in Tron’u listelediğini belirtti.

Justin, Bittrex’e teşekkürlerini sunarak artık Bittrex’te TRX ticareti yapmaya başlayabilirsiniz şeklinde tweet atarken, TRX fiyatı bir anda %20’lik vites arttırdı. Şuan TRX 0,05 civarlarında işlem görürken bundan önce 0.38 ve 0.4 civarlarında seyir ediyordu.

Devam eden ortaklıklar bombardıman şekilde açıklanıyor. Justin Sun’a güvenen birçok yatırımcı, Tron’u geleceğin kripto sistemine entegre olacağına güveniyor. Ufak tefek açıklamalarda bile mükemmel bir artış yaşatan Tron, son iki ay içerisinde büyük bir gelecek kat eden Tron’un akıbeti herkes tarafından merak ediliyor.

[fat_coincap id=”5″]