Altcoin Kripto Para

TRON Yatırımcısının Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor!

2018 ve 2019 yılının en iyi kripto paralarının performansları incelendiğinde en çok TRON performansı dikkat çekiyor. İşte En çok kazandıran kripto para birimi TRON’un yatırımcısına kazandırdığı miktar. 

2018 yılını kötü bir şekilde kaptan ve 2019 yılına da kötü bir başlangıç yapan kripto para birimleri arasında yapılan araştırmada TRONen iyi performans gösterdi ve yatırımcısına çift haneli kazanç sağlattı. 

TRON Yatırımcısına Ne Kadar Kazandırdı?

2019 Ocak ayında 30 kripto para birimi arasında yapılan araştırmada 29 kripto para biriminin ciddi düşüşler yaşadığı sadece TRON’un %34 gibi oldukça yüksek kazanç elde ettiği ortaya çıktı. 

2019’a 0.0191 dolardanbaşlayan TRON, 0.342 dolarakadar çıktıktan sonra 0.0255 dolarageriledi. Aralık 2018’de ki fiyatını iki katına çıkartan TRON’un bu başarısını diğer kripto para birimleri yakalayamadı. 

Yatırımcısının yüzünü güldüren TRONbu performansıyla birlikte ayrıca Litecoinve Stellar’ı da geride bırakarak en popüler kripto para birimleri listesinde altıncısıraya kadar yükseldi. Şimdilik sekizincisıraya kadar gerileyen TRON en iyi altcoinolarak yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. 

Yorum Yap