Tron Yüzde 27’den Fazla Değer Kazandı: Peki Yükselişin Nedeni Ne?

Popüler kripto para Tron, son 24 saat içerisinde şaşırtıcı bir şekilde %27’den fazla değer kazandı

Tron nedir

Popüler kripto para Tron, son 24 saat içerisinde şaşırtıcı bir şekilde %27’den fazla değer kazandı. Bu yükseliş aynı zamanda piyasada da bir yükseliş dalgasına yol açtı. Piyasanın en büyük 10. kritpo para birimi Tron’un (TRX) değeri 1,89 milyar dolara ulaştı, işlem hacmi ise 1,36 milyar dolarda sabit kaldı. Teknik analistlere göre, yükseliş hareketi devam edecek.

Yükselişin Ardında Ne Var?

CEO Justin Sun’ın, ismi açıklanmayan bir  ”mega şirket” ile  100 milyon dolarlık ortaklık anlaşması imzaladıklarını duyurması Tron’un (TRX) bir anda yükselişe geçmesine neden olan en büyük etken. İddialara göre ortaklıkla birlikte, TRON ​​temelli dApp’ler ve token’lar milyarlarca kullanıcıya ulaştırma kapasitesine sahip olacak.

Ayrıca Çin devlet başkanı Xi Jinping’in geçtiğimiz hafta yaptığı Blockchain yanlısı açıklama da Tron’un yükseliş trendine girmesinde bir hayli etkili oldu. Pekin hükümetinin çok ciddi baskısı altında bulunan Tron (TRX), son gelişmelerden bir hayli fayda sağladı.

İlginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegramkanalımıza katılın