Kripto Para

Tron’un (TRX) Bu Duyurusu Yatırımcılarda Tedirginlik Yarattı

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi
PrimeXBT

TRON (TRX) 1 Ocak 2020’de 33 milyar TRX’in kilidini açacak. Bu tokenlerin ne için kullanılacağı ise henüz belirtilmedi. TRON, 2020’den itibaren, dolaşımdaki 66 milyar token’lık dolaşım arzını %50 artıracak. Yaklaşık 33 milyar TRX’in kilidi 2020’nin ilk gününde açılacak.

TRON Vakfı, Ethereum’dan kendi ana ağına geçtikten aylar sonra fonları kilitlemişti. Hesap adresine şu anda herkes erişebilir ve buradan görüntülenebilir.

Ancak, piyasaya sürülecek olan 33 milyar TRX’in ne için kullanılacağı konusunda henüz belirli bir plan yok gibi görünüyor. TRON News kısa süre önce Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda topluluğa kilidi açılacak 33 milyar TRX’le Tron Vakfı ve Justin Sun’ın ne yapacağını tahmin etmelerini istedi.

https://twitter.com/TronNews_/status/1210625634420084742?s=20

33 milyar TRX ile neler yapılması gerektiği sorusu topluluğu ikiye böldü. Bazıları bu token’ların kilitli kalması gerektiğini savunurken, bazıları bunun bir kısmının TRON ağındaki geliştiricilere gitmesi gerektiğini söylüyor. Öyle ki bazı yatırımcılar kâr amacı gütmeyen TRON Vakfı’nın 445,5 milyon dolar değerindeki 33 milyar token’ı piyasaya süreceğini düşünüyor.

33 milyar token’ın bir kısmı yakılabilir. Ancak TRON, Haziran ayında açıklandığı gibi zaten 20 milyon dolar değerinde TRX almayı planlıyor.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap