Ünlü CEO’dan Bitcoin’in Geleceği Hakkında Açıklama

Mt


Mt. Gox’un eski CEO’su Mark Karpeles, Bitcoin’in geleceği ile ilgili olarak son dönemde gelişmeye devam eden bir kripto para birimi olmasından dolayı sorunlar yaşayabilecek olduğunu açıkladı. Birçok yatırımcı kripto paraların gelecekte çok daha fazla kullanılır hale gelecek olduğunu söylemeye devam ederken Mt. Gox’un eski CEO’su Mark Karpeles tarafından da tam tersi ifadeler kullanılması tepki çekti.

Kripto paraların gelişmeye devam ettiğinden bahseden ve bununla ilgili olarak tam olarak kripto paraların teknoloji gibi kalıcı olamayabilecek olduğu uyarısında bulunarak sözlerine devam eden Mt. Gox’un eski CEO’su Mark Karpeles, bu konuda kendisine güvenilmesi gerektiğini tavsiye etti.

İlgisini Kaybetmiş

Mt. Gox’un eski CEO’su Mark Karpeles, kendisinin kripto paralara ilgi duymadığını ve bundan sonra kendisinin pek fazla kripto para piyasasında olup olmamasının öneminin olmadığını ifade etti. Türkiye’de yatırımcıların Bitcoin’e olan ilgisi artarken, son olarak ünlü milyarder ve spekülatör Georg Soros’un BİTCOİN piyasasına girecek olduğu iddiaları yatırımcıları daha fazla kripto para borsalarına çekmeyi başarıyor.