Verge’den ”Heyecanlı” Paylaşım

Geçtiğimiz ay itibari ile kitle fonlamasına başlayan Verge, dün akşam saatlerinde resmi Twitter hesabından attığı tweet’ler ile birlikte heyecanın çok yakın olduğunu açıkladı. Verge Twitter hesabından yapılan açıklamada “17 Nisan Salı gününe doğru yaklaşıyoruz

verge XVG nedir

Geçtiğimiz ay itibari ile kitle fonlamasına başlayan Verge, dün akşam saatlerinde resmi Twitter hesabından attığı tweet’ler ile birlikte heyecanın çok yakın olduğunu açıkladı. Verge Twitter hesabından yapılan açıklamada “17 Nisan Salı gününe doğru yaklaşıyoruz! Verge’de görev alan herkes sonunda bu günün gelmesinden ötürü heyecanlı! Aldığımız bağışlar birçok farklı alanda sergilediğimiz efora destek oluyor, özellikle ledger nano ve ortağımızla ödeme ağ geçidi seviyesinde Verge entegrasyonu konularında ilerleme kaydediyoruz!” dedi.

TokenPay tarafından atılan yorumda ise “Verge Currency’nin TokenPay ve Verge Fam’in iyi niyetli bağışlarıyla başardığı ortaklığın büyüklüğüne ilişkin bir duyuru. 17 Nisan, Avrupa saatiyle 10.00’da. Ortak inanç ve eforlar, durdurulamayan bir başarı sinerjisi sağlar.” ifadeleri kullanıldı.

CEO’dan Açıklama

TokenPay CEO‘sunun ifadelerinde ise “TokenPay’in Verge’ün gizemli partneri olduğu konusunda çok fazla spekülasyon var, cevap hayır. Ancak, XVG’yi yakında sunmayı planladığımız birçok hizmete entegre etmek için birçok planımız var. Kripto topluluğunun kripto para kabulünü artırmak için daha fazla ortaklığa ihtiyacı var.” açıklamalarına yer vermesi olası spekülasyonları ortadan kaldırmayı başardı.