Yatırımcıları üzen gelişmeler yaşanabilir

Kripto para piyasasında yaşanan son gelişmeler yatırımcıları üzmeye devam ederken, yatırımcıların büyük bir kısmını bekleyen olası düşüş durumunda yaşanacak olan moral bozukluğunun piyasa verilerine çok fazla olumsuz yansıması bekleniyor


Kripto para piyasasında yaşanan son gelişmeler yatırımcıları üzmeye devam ederken, yatırımcıların büyük bir kısmını bekleyen olası düşüş durumunda yaşanacak olan moral bozukluğunun piyasa verilerine çok fazla olumsuz yansıması bekleniyor. Yatırımcıların olası büyük düşüş durumunda en az etkilenmesi adına yapmaları gereken ise bugünden itibaren geçerli olmak üzere yatırım durumunu kontrol etmek ve yatırımlarını daha dikkatli olarak yönetmek gerektiği konusunda dikkatli hareket etmeleri yönünde olmakta.

Hemen satmayın ama satış yolunu düşünün

Hemen olmasa bile olası düşüşlerden en az etkilenmek için bir süre beklemek bir süre sonra eğer ki düşüşler devam ediyor ise bu konuda hemen satış yolunu tercih etmeyi düşünmek daha büyük zararlardan kaçınmak adına büyük bir karar olabilir. Zira olası kayıplardan etkilenmemek ve olası zararlardan kaçınmak için yapılması gereken asıl öncelik kripto paraları hiç satmamayı düşünmek değil, olası durumlarda satış yolunu da tercih edebilecek olmaktır.

Olası durumda çok büyük düşüşler olmadan satış yolunu tercih etmek size daha fazla kar ettirirken, daha az oranda kardan zarar etmenizi sağlayacaktır.