Zhao: Cumartesi aralıksız çalışmalarımızı sürdürüyoruz

Binance.com CEO’su Changpeng Zhao, kendilerine sık sık sorulan sorulardan birisi olan ”Cumartesi günleri çalışıyor musunuz?” sorusuna yanıt verdi


Binance.com CEO’su Changpeng Zhao, kendilerine sık sık sorulan sorulardan birisi olan ”Cumartesi günleri çalışıyor musunuz?” sorusuna yanıt verdi. Kendilerinin tüm yönetim ekibi olarak ve çalışanlar ile birlikte Cumartesi günleri aktif bir çalışma hayatları olduğunu dile getiren Zhao, bu çalışmaları aralıksız olarak sürdürmeleri sayesinde bugün bu kadar adlarından söz ettirebildiklerini ifade etti.

Pazar günleri ise çalışmadıklarını ancak mevcut bazı çalışanların çalışmalarına kesintisiz olarak aralıklarla ve vardiya sistemi ile devam ettikleri, teknik ve destek konularında 7 gün 24 saat boyunca aktif bir çalışma yaşamları olduğunu açıkladı. Zhao’nun bu açıklamaları kısa sürede basında geniş yankı bulurken, bugün hem Coinbase CEO’su Brian, hem Binance.com CEO’su Zhao’nun açıklama yapması kripto para borsaları arasında rekabetin daha fazla artmaya doğru ilerlediği şeklinde yorumlandı.

En büyük kripto para borsalarından birisi

Binance dünyada en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olarak tüm dünyada hizmet sunuyor ve milyonlarca farklı kripto para sahibi tüm kripto paralarını bu ve buna benzer dünyanın en büyük kripto para borsalarında tutuyor.