45 Kat Değerlenmeyle Binance’ta Listelenen Elrond (ERD) 24 Saatte %100 Değer Kazandı

Geçtiğimiz haftalarda Binance Launchpad’te token satışı gerçekleştirilen ve IEO’su en çok kazandıran kripto para projesi Elrond’un (ERD) fiyatında ve işlem hacminde ciddi bir yükseliş yaşandı


Geçtiğimiz haftalarda Binance Launchpad’te token satışı gerçekleştirilen ve IEO’su en çok kazandıran kripto para projesi Elrond’un (ERD) fiyatında ve işlem hacminde ciddi bir yükseliş yaşandı. Neredeyse bütün kripto para birimleri değer kaybederken Elrond’un fiyatındaki bu artış Binance IEO’larının elde ettiği başarının göstergesi.

Yaklaşık bir hafta önce IEO fiyatının 12 katına Binance’te listelenmeye başlayan Elrond satış baskısına maruz kalmış ve geride bıraktığımız hafta yaklaşık %50 değer kaybetmişti. Ancak Elrond son 24 saatte yaklaşık %100 değer kazanarak kendini kanıtlamayı başardı. Şu anda Binance’te günün en çok kazandıranları listesinde birinci sırada yer alan Elrond, değer kaybetmeye devam eden Bitcoin ve popüler altcoin’lere meydan okuyor.

Elrond’un yanı sıra FET, ONE, CELR, MATIC gibi diğer Binance IEO’ları da haberimizin hazırlandığı sırada %13 ila %10 arasında değer kazanmıştı. Böylece piyasanın kötü gittiği şu günlerde Binance Launchpad geçmişteki projeleriyle birkez daha güven tazelemiş oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir:


Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!