Abra CEO’su Bill Barhydt: Bitcoin 2018 Yılında Yükselecek

Abra CEO’su Bill Barhydt, 2018 yılında Bitcoin’in yükselecek olduğunu açıkladı


Abra CEO’su Bill Barhydt, 2018 yılında Bitcoin’in yükselecek olduğunu açıkladı. Kripto para cüzdanı olarak tanınan Abra, tüm dünyada kripto para kullanıcıları tarafından aktif olarak kullanılıyor. Türkiye’de ve Ortadoğu bölgesinde yine bir nebze kullanıcı sayısına sahip olduğu bilinen Abra’nın açıklamaları ise oldukça iddialı.

Abra CEO’su Bill Barhydt’ın açıklamalarına bakacak olursak, “Hedge fonlarıyla, varlıklı kişilerle ve hatta piyasa spekülatörleri ile konuşuyorum. Herkes kripto para fiyatlarındaki ani değişimleri takip ediyor ve bu değişimleri birer fırsat olarak görüyor. Bu fırsattan faydalandıkları anda ortalık karışacak.” ifadeleri ile kripto paraların bu sene yükselecek olduğunu iddia etti.

Varlık Değeri Düştü, İlgi Yüksek

Bitcoin ve diğer kripto paralarda varlık (hacim) değeri düşüş gösterdi. Yatırımcı sayısının hala daha çok yükseklerde olduğu bilinen kripto paraların artık geçmişe oranla çok daha fazla hacim kazanabilecek olduğu düşünülüyor. Zira kripto paralar ile ilgili olarak son dönemde oldukça fazla düşüş yaşanmasına rağmen yatırımcıların kripto paraları benimsemesi Bitcoin başta olmak üzere tüm kripto paraların ilgi görmesini sağlıyor.