Yatırımcıları Bekleyen Yükseliş Kapıda Mı?

Yatırımcıları bekleyen yükselişler ile ilgili olarak son günlerde bazı iddialar ortaya atılıyor ve iddialar sadece bununla sınırlı kalmıyor


Yatırımcıları bekleyen yükselişler ile ilgili olarak son günlerde bazı iddialar ortaya atılıyor ve iddialar sadece bununla sınırlı kalmıyor. Yatırımcılar kar elde etmek ve daha fazla para kazanmak için Bitcoin’de yükselme olmasını beklerken yatırımcıların beklentisinin tam tersinin de çıkması mümkün. Zira eğer ki Bitcoin bu yılın sonunda beklenen rekoru elde edemez ise bu durumda yaşanacak olan kritik durum yatırımcıların daha fazla geri çekilmesine ve daha çabuk kırılganlıklara sebep olacak.

BTC’yi bekleyen yükselişin kapıda olduğu ve 4 ay içerisinde fazlası ile yükselişlerin etkisini gösterecek olduğu düşünülürken, yatırımcıların bu konuda beklentilerini üst düzeyde tutmalarına rağmen kademe kademe yaşanan artışların yatırımcıları memnun eden gelişmelerden olduğu biliniyor.

Yatırım Yapanlar Şanslı

Yatırım yapan kişilerin daha fazla şanslı olduğu, gelecek aylarda yükselişin kapıda olduğunun iddia edilmesi iddialarının doğru çıkması durumunda daha fazla kar insanın, daha fazla gelir elde edecek olduğu bilinmekte.

BTC’ye oranla Ethereum ve Ripple’de ise kazançların nasıl ve ne yönde olacağını piyasa durumu ve yatırımcılar belirleyecek gibi görünüyor.