Binance CEO’su: Tüm Sistemlerimiz Çalışmaktadır, Güvendeyiz

Binance CEO’su Changpeng Zeo, dün yaşanan izinsiz işlemlerin ardından açıklama yaptı


Binance CEO’su Changpeng Zeo, dün yaşanan izinsiz işlemlerin ardından açıklama yaptı. Twitter hesabından açıklama yapan Binance CEO’su Changpeng Zeo, ”Binance üzerinde izinsiz olarak yapılan tüm işlemleri geri alındı ve sorunsuz olarak kullanıcıların hesaplarına geri yüklendi. İlginçtir ki hackerlar bu süreç içerisinde yatırımlarını kaybettiler ve biz bunları kendi vakfımıza başlayacağız” açıklamasında bulundu.

Tüm işlemlerin başarı ile geri alındığını ve kullanıcıların güvende olduğunu açıklayan Zeo, ‘bütün paralar güvende’ dedi. Bu süreçte tüm kullanıcıların ve kendilerinin son derece güvenilir olduğunu ve sistemlerin başarı ile sıkıntısız bir şekilde çalışmaya devam ettiğine değinen Zeo, kullanıcıların endişe etmemesi gerektiğini açıkladı.

Ardı Ardına Açıklamalar Yapılmıştı

Reddit platformu üzerinde dün kendi hesaplarında bulunan koinlerin piyasa fiyatından satılması üzerine birçok kullanıcı harekete geçmiş ve işlemlerin geri alınmasını istemişti. Borsalarda ve hesaplarında yaşanan sorun sonrasında Viacoin’lerin hesaplarına yüklendiğini ifade eden kullanıcılar arasında Türk kullanıcıların bulunması ise dikkatlerden kaçmamış ve konu hakkında Türk kullanıcılar ilgili sitenin iletişim bölümünden defalarca bilgi talebinde bulunmuşlardı.