Altcoin Kripto Para

Binance CEO’sundan Flaş Açıklama!

Binance CEO'su Changpeng Zhao

Kripto para milyarderi ve Binance CEO’su Changpeng Zhao geleceğin Bitcoin’de olduğunu ve kurduğu kripto para borsası Binance’in ne şiddette olursa olsun tüm ayı piyasalarında hayatta kalabilecek güce sahip olduğunu belirtti.

Canlı yayın platformu olan Periscope üzerinden bir canlı yayın gerçekleştiren Chanpeng Zhao, açıklamasında Binance’in “kesinlikle” Ripple’ın xRapid ödeme sistemiyle ortaklık kurmak istediği ancak bu ortaklığın nasıl kurulacağı hususunda hiçbir şeyin belli olmadığıydı. Zhao açıklamasının devamında şunları söyledi.

“Diğer birkaç partnerle birlikte çalışıyoruz. xRapid’le ilgili şu anda hiçbir şey yok, ancak gelecekte onları kesinlikle partner olarak eklemek istiyoruz.”

Binance’in yeni ayı piyasasında hayatta kalabilecek güce sahip olmadığı hususunda gelen sorulara Zhao’nun cevabı “Binance’in kesinlikle hayatta kalabileceği” oldu. Zhao iddiasını daha da ileri götürerek dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in ne olursa olsun 100 yıl sonra bile varlığını sürdüreceğini de dile getirdi.

Zhao açıklamasında şunları dedi.

“Blockchain’i ve Bitcoin’in nasıl çalıştığını öğrendiğimde bunların yeni “gelecek” olduğunu anladım. Sanırım kriptonun vadettiği özgürlük gerçek anlamda beni ele geçirdi ve bu fikir hoşuma gitti.  Genç yaşıma rağmen dünyanın farklı yerlerinde birçok ülkede yaşamış biriyim. Yani bir ülke veya sınır kavramı benim için sanal. Ve farklı ülkeler arasında gidip geldiğinizde geleneksel itibari paranın barındırdığı zorlukları anlıyorsunuz.  Mesela bir ülkede param varsa başka bir ülkeye gidip ödeme yapma kalktığımda durum gerçekten tuhaflaşıyor. Sistem çok iyi işlemiyor. Kriptoya böyle müdahil oldum.”

Yorum Yap