Binance Coin’den Yeni Ortaklık: Kullanım Alanları Genişliyor

CoinKit platformu geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir duyuruyla artık BNB’yi desteklemeye başlayacağını açıkladı


CoinKit platformu geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir duyuruyla artık BNB’yi desteklemeye başlayacağını açıkladı. Binance’in popüler kripto para birimi böylece Telegram, Twitter, Slack ve Discord gibi platformlarda kullanılabilir hale geldi.

CoinKit, geçtiğimiz günlerde ikinci yaşını kutlayan Binance’e bir jest yapmak için böyle bir adım attı. CoinKit kullanıcıları, Slack, Telegram, Twitter ve Discord gibi platformlarda artık kullanıcılara BNB üzerinden bağış yapabilecek. Bu ve buna benzer girişimlerin destekledikleri kripto para sayısını arttırması, dijital devrimin aktörlerinin beklenenden de daha hızlı bir şekilde benimsenmesine yol açabilir.

Binance’in geliştidiği projeler ve yaptığı ortaklık anlaşmaları arttıkça platformun kendi kripto para birimi Binance Coin’de her geçen gün daha fazla kullanım alanı buluyor.

CoinKit’in yaptığı bu açıklamayla birlikte Binance Coin’in kullanım alanları da bir hayli çoğalmış oldu. BNB kullanıcıları artık Slack, Telegram, Twitter ve Discord’daki  kullanıcıları  BNB ile bağış yaparak destekleyebilecek.

Binance Coin haberimizin hazırlandığı sırada %8,66’lık düşüşle 28,39 dolardan işlem görüyordu.

Bunlar da ilginizi çekebilir:


Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!