Binance Türkçe Oldu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan Binance borsası bugün Twitter’dan duyurduğu son dakika haberi ile birlikte bundan sonra Türkçe dil desteğine sahip olduklarını duyurdu


Dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan Binance borsası bugün Twitter’dan duyurduğu son dakika haberi ile birlikte bundan sonra Türkçe dil desteğine sahip olduklarını duyurdu. Türk yatırımcıların sayısının fazla olması ve sürekli olarak bu yönde sorular gitmesi sonrasında alınan bu karar ile birlikte bundan sonra Türk kullanıcılar dünyanın en güvenilir kripto para borsası Binance üzerinden işlemler yapabilecek.

Türkçe dil desteğinin gelmesi ile beraber İngilizce dil bilmeyen Binance kullanıcılarının çok daha rahat al-sat işlemleri yapabilecek oldukları tahmin edilirken, kullanıcıların istemeleri durumunda Binance borsasını farklı dillerde kullanmalarına da imkan tanınmakta.

Tam Olarak Değil

Henüz daha sadece Google Çeviri üzerinden desteklemeler ile Türkçe dil desteği sunan Binance, bu konuda daha sonraki haftalarda ve aylarda daha fazla geliştirilecektir. Şimdilik bazı alanlarda hala daha İngilizce yazıların olduğu görülürken, birçok alanda ise web sitesinin tamamına yakın bir kısmına Türkçe dil desteğinin Google Çeviri aracılığı tarafından verilen destek ile eklendiği rahat bir şekilde görülüyor. Binance resmi internet sitesi Binance.com.