Yeni Kripto Para Borsası Açıldı: Bitexmar

Kripto para borsaları son dönemde en fazla kullanılan siteler-borsalardan sadece birisi


Kripto para borsaları son dönemde en fazla kullanılan siteler-borsalardan sadece birisi. Bitcoin borsaları ise her yıl daha fazla ilgi görüyor. Bugün basında yayınlanan haberlere göre Bitexmar adlı yeni bir kripto para borsasının hizmete girdiği, bu borsanın diğer borsalara oranla daha fazla güven, daha fazla hızlı hizmet ve daha fazla ülkede destek verdiği açıklandı.

Bitexmar açıklamasına göre kripto para borsası olarak hizmet sunmaya başladıkları ve daha güvenilir, günlük milyonlarca dolarlık işlem hacmine sahip oldukları ifade edildi. Kullanıcıların yatırımlarının güvenle sistem üzerinden Google’ın parola ve şifre koruma servisi ile korunabildiği belirtildi.

Bitexmar Borsası Türkiye’Den Kullanılabiliyor

Bitexmar borsası Türkiye’den de yatırımcıların kullanabilecek oldukları borsalar arasında gözüküyor. Türkiye’nin kripto paralara olan üst düzey ilgisi hesaba katıldığında, borsa sitesi üzerinden yapılacak olan her türlü alım, satım ve diğer işlemlerin güvenli olmasına dikkat etmek en fazla önem taşıyan konu olarak bilinmekte. Bitexmar borsası ile ilgili gelecekte neler olacak göreceğiz.

Haber içeriğimiz borsa ile ilgili yapacak olduğumuz araştırmalar sonrasında güncellenebilir.