Kripto Para

Binance’de CELR ICO Satışı Tamamlandı

Şirket, 19 Mart’ta yazdı, büyük küresel kripto borsası Binance’in belirteç lansmanı platformu olan Binance Launchpad, 4 milyon dolarlık Celer Network (CELR) belirteç satışını tamamladı.

Jeton satışı 17 dakika ve 35 saniyede tamamlandı ve 597.014.925 CELR jetonun tamamı tek seferde satıldı.

Şirketin iki hafta önce duyurduğu gibi, CELR token satışı yalnızca Binance’ın kendi kripto para birimi Binance Coin’ini (BNB) kabul etti ve her CELR tokeninin değeri 0.000434 BNB ya da 0.0067 dolar değerindeydi. Bir BNB, 2,303.35821 CELR belirteçleri satın alabilir. Asgari yatırım tutarı 20 dolar olarak belirlenirken, azami katkı tutarı 1,500 dolar olarak kapatıldı.

Binance Launchpad, blok zinciri girişimlerinin kripto para birimini benimsemeyi hedefleyen ürünler geliştirmek için finansman artırmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış, özel bir belirteç lansman platformudur. Bu nedenle, Celer Network, hem ödeme işlemleri hem de genelleştirilmiş zincir dışı akıllı sözleşmeler için zincir dışı işlemlere olanak vermeyi amaçlayan bir katman-2 ölçeklendirme platformunu temsil eder.

Önceden, Binance Launchpad, Fetch.AI (FET) ve BitTorrent belirteci (BTT) gibi iki büyük belirteç satışına ev sahipliği yaptı. BTT satışı 28 Ocak’ta sona erdi. Yatırımcılar 15 dakikadan daha kısa bir sürede 7,1 milyon dolar değerinde 50 milyar BTT tokeninin hepsini satın aldı. FET token satışları 25 Şubat’ta 6 milyon dolar arttı.

Basın zamanında, Binance, Hong Kong merkezli OKEx tarafından hafifçe üstlenilen günlük işlem hacmine göre en büyük ikinci kripto değişimidir. Dün, ticaret analizi platformu The Tie, kripto borsaları tarafından bildirilen işlem hacminin yüzde 90’ının yanlış olabileceğini iddia eden bir araştırma yayınladı.

Yorum Yap