Binance’nin Kullanıcı Sayısı Rekor Kırdı

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan ve günlük 2 milyar dolar seviyesinin üzerinde işlem hacmine sahip borsası olarak tanınan Binance yeni kullanıcı sayısını açıkladı


Dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan ve günlük 2 milyar dolar seviyesinin üzerinde işlem hacmine sahip borsası olarak tanınan Binance yeni kullanıcı sayısını açıkladı. Milyonlarca kullanıcının kayıtlı olduğu ve alışveriş yaptığı borsa sitesi üzerinden, borsalara yönelik her türlü yatırım kabul ediliyor ve her türlü satış eğer ki Binance üzerinde bulunan bir yatırım ise satışına diğer borsa sitelerinden farksız olarak izin veriliyor.

Borsa sitesi olmasına rağmen son dönemde yaşadığı ciddi hack vakası sonrasında harekete geçen ve hacker’ların yakalanmasına destek olacak olan kişiye 250.000 dolar ödül verecek olduğunu açıklayan Binance yönetimi, henüz daha hacker’lar hakkında bilgi sahibi olabilmiş değil.

7.9 Milyon Kayıtlı Kullanıcıya Sahip Oldu

Binance, kendi resmi sayfasından yaptığı açıklamasında bugün itibari ile toplam 7.9 milyon kullanıcı sayısına sahip olduklarını ve bunun Hong Kong’un ve daha birçok ülkenin nüfusundan daha fazla sayı olduğunu açıkladı. Tüm hesapların gerçek kullanıcılar tarafından açıldığı Binance sitesi üzerinde eğer ki sahte hesap açmak isterseniz doğrulama yapamayacak olduğunuzdan dolayı hesap açılışınız onaylanmıyor.