Bitcoin 24 Saat İçerisinde Yükselişe Geçti

Bitcoin son 24 saat içerisinde yeniden yukarı yönlü olarak yükselişe geçti


Bitcoin son 24 saat içerisinde yeniden yukarı yönlü olarak yükselişe geçti. Bitcoin yatırımcılarının merakla beklediği yükseliş haberlerinin son zamanlarda sürekli olarak bir aşağı yönlü, bir yukarı yönlü değişmesi ise piyasadan kar elde eden yatırım sayısını arttırıyor. Eski yatırımcılar kripto paraların düşük fiyatlarda ilerlemesine rağmen elde ettikleri kar rakamlarının oldukça fazla olduğunu açıkça belirtiyor.

Yeni yatırımcılar ise kripto para borsasında son dönemde yaşanan krizler ve ciddi oranda kendilerini etkileyen düşüşlerin büyük olmasa bile ciddi kayıplara sebep olduğunu belirtiyor. Yatırımcıların Bitcoin yukarı yönlü davrandıkça ellerinde bulunan kripto paraları çıkarması da gözlerden elbette ki kaçmıyor.

%5.86 Değer Kazandı

24 saat içerisinde ortalama olarak değişken ve oynak kur dolayısı ile %5.86 oranında değer kazandığı açıklanan Bitcoin’in, az bir değer kazanmasına rağmen yatırımcılarını sevindirdiği ortaya çıktı. Kripto para piyasasının yukarı yönlü hareket etmesi mevcut güveni tazelerken, kripto paraların kazanç rakamlarını çok daha fazla arttırmasından dolayı yatırımcı çekmek için çok ciddi önem taşıyor. Bitcoin şimdilerde 8000-9000 dolar seviyesi arasında etkisini gösteriyor.