”Bitcoin 700.000 Dolar Olacak”

John Pfeffer isimli şirket yöneticisinin açıklamasına göre Bitcoin çok yakın gelecekte 90.000 dolar seviyesine kadar çıkacak ve bununla da sınırlı kalmayarak daha sonralarda daha fazla artış yaşayacak


John Pfeffer isimli şirket yöneticisinin açıklamasına göre Bitcoin çok yakın gelecekte 90.000 dolar seviyesine kadar çıkacak ve bununla da sınırlı kalmayarak daha sonralarda daha fazla artış yaşayacak. Kripto paralar ile ilgili olarak John Pfeffer’in açıklamalarına göre gelecekte ise 700.000 dolar seviyesine çıkacak olan Bitcoin’in güvenilirliği ise en üst düzeyde.

Pfeffer’e göre ”Altın gerçekten biraz garip gelmeye başladı. Dijital bir çağdayız, uzaya rahatlıkla çıkıyoruz ancak birikimler halen küçük sarı bir şey olarak halen görünüyor. Bence dünya olarak bunu ileride değiştireceğiz. Altını, daha iyi bir teknoloji ile değiştireceğiz ve bunun için de ilk ve en önemli aday Bitcoin gibi görünüyor. Neler olacağını hep birlikte göreceğiz.” ifadeleri ile durumu özetlerken, 700.000 dolar seviyesi oldukça yüksek bir tahmin olarak gösteriliyor.

Çok Güzel Bir Tahmin

Yakın gelecekte 90.000 dolar ile ilgili tahmin oldukça iyimser bir tahmin olmasına rağmen gelecekte 700.000 dolar olacağına dair iddialar oldukça fazla dikkat çekiyor. John Pfeffer‘in açıklamaları doğru çıkar ise gelecekte birçok yatırımcının zengin olacağı söylenebilir.