Bitcoin 9 Bin Doların Üzerine Çıktı

Bitcoin, bir süreden beridir yaşanan düşüşün hemen ardından toparlanmaya başladı

Bitcıin yorumları

Bitcoin, bir süreden beridir yaşanan düşüşün hemen ardından toparlanmaya başladı. Küresel bir saadet zinciri olduğu dahi iddia edilmeye başlanan ve Türkiye’de yatırımcıları oldukça fazla korkutan yorumlar yapılan kripto paralar arasında ilk sırada bulunan Bitcoin’in bu yükselişi ise bu iddiaları boşa çıkardı.

Geçtiğimiz gün sitemiz üzerinden yayınladığımız haberimizde ”Bitcoin, saadet zincirine benzetiliyor ve endişe ediliyor” haberlerimiz bazı okurlar tarafından tepki çekerken, Türk kullanıcıların Türkiye’nin en fazla ekonomik tartışmalarının yapıldığı platformlarda şimdilerde bu durumu tartıştıkları gözlemlendiğinde yatırımcıların endişeli olduğu yazılarından okunabilir.

Bitcoin Rekor Kırmaya İlerliyor Olabilir

Bitcoin ile ilgili olarak rekor kırmaya ilerliyor olabilecek olduğuna dair yorumlar yapılıyor. Bazı Türk kullanıcıların Bitcoin’lerini düşüş sırasında çekmesinden dolayı pişman olacakları bu dönemde 9 bin dolar seviyesini aşmaya doğru ilerleyen Bitcoin’in bu yılın sonunda 25.000 dolar seviyesine çıkma şansı olduğu gibi 2.800 dolar seviyesine düşme riski de bulunmuyor değil. 2.800 dolar iddiaları olduğu gibi 25.000 dolar iddialarının da çok fazla uçuk ihtimaller olduğu, ancak 2.800 dolar ihtimalinin şimdilerde daha yakın olduğu iddia ediliyor.