@Bitcoin Hesabına Neler Oluyor?

@Bitcoin hesabı ile ilgili olarak son günlerde yaşananlar dikkat çekiyor


@Bitcoin hesabı ile ilgili olarak son günlerde yaşananlar dikkat çekiyor. Geçtiğimiz gün Twitter tarafından satış yapmaya ve insanları kripto para yatırımları yapmaya yönlendirdiğinden dolayı kapatılan ve banlanan hesap daha sonrasında kullanıcı adının kapatılması ile birlikte bir açık sonucunda tekrar Türk bir kullanıcı tarafından alınmıştı.

Alınan bu hesap üzerinden onlarca tweet atmaya başlayan Türk kullanıcı, daha sonrasında ise hesabın takipçi kazanmaya başlaması ve resmi hesap sanılması sonrasında defalarca kullanıcı tarafından şikayet edilmişti.

Hesabı Kapattılar!

Durumu hemen gelen uyarılar sonrasında fark eden Twitter ise daha sonrasında takipçi kasan @Bitcoin Türk kullanıcının aldığı hesabı anında kapattı. Kapanan hesap ile birlikte ortalama olarak 5K+ civarında takipçiyi aşmış olan hesabından para kazanamadan veda eden Türk’ün ise kim olduğu henüz daha tam olarak ortaya çıkmış değil. Zira bu tür durumlar Twitter üzerinde daha önce yaşanmış ancak tam olarak kim ve kimler tarafından yapıldığı benzer şekilde ortaya çıkarılamamıştı. Bu olayda da kendi kimliğini açıklamayan Türk kullanıcı büyük bir şaşkınlığa sebep oldu.