Salesforce CEO’su Marc Benioff: Kripto Para Çözümleri Geliştirdik

ABD’nin teknoloji şirketlerinden birisi olarak tanınan Salesforce’nin CEO’su Marc Benioff, yaptığı açıklama ile birlikte kendilerinin Blockchain teknolojisi ve kripto para çözümleri geliştirdiklerini doğruladı


ABD’nin teknoloji şirketlerinden birisi olarak tanınan Salesforce’nin CEO’su Marc Benioff, yaptığı açıklama ile birlikte kendilerinin Blockchain teknolojisi ve kripto para çözümleri geliştirdiklerini doğruladı. Kendilerinin geliştirdikleri çözümler ile birlikte kripto para yatırımcılarının ve her alandaki kullanıcıların daha rahat erişim sağlayabilecek olduklarını belirten Salesforce CEO’su Marc Benioff, ”daha güvenli çözümler geliştirdik” dedi.

Salesforce CEO’su Marc Benioff, ”Dreamforce aracılığıyla Salesforce için ve müşterilerimiz için Blockchain ve kripto para çözümleri üretebilmeyi umuyoruz. Bence bu herkes için heyecan verici bir konu.” ifadelerini kullandı.

Kripto Para Yazılımlarına İlgi Artıyor

Dünyada kripto para yazılımlarına her geçen gün daha fazla ilginin artması sonucunda ortaya çıkan büyük ilginin sonucu olarak Blockchain teknolojisi başta olmak üzere kripto paralar sık sık kullanılıyor. Bununla ilgili olarak genellikle ABD’de kullanılan bu sistemler Asya ülkelerinde benzer şekilde tavan yapmış durumda iken Türkiye’de ise çok sayıda kullanıcının kripto para ve Blockchain konusunda ilgi gösterdikleri bilinmekte. Salesforce CEO’su Marc Benioff‘un yazılımının ne zaman yayınlanacak olduğu ise merak konusu.