Bitcoin’de Kaos!

Bitcoin son dönemin en düşük seviyesine geriledi

ethereum fiyatı yorum

Bitcoin son dönemin en düşük seviyesine geriledi. 8000 doların altına kadar gerileyen Bitcoin’de yaşanan bu gerileme süreci sonrasında ise piyasalarda kaos yaşandığı belirtiliyor. İddialara göre bir süreden beridir Google ve Hollanda tarafının açıklamaları sonrasında gerilemeye başlayan kripto paraların, geleceği ise merak konusu olmaya başladı.

Kripto paralar ile ilgili olarak ortaya atılan iddialar ise 7.800 dolar seviyesine gerileme yaşanması ile daha fazla artış gösterdi. Yatırımcıların düşüş sonrasında paralarını piyasadan çekmeye başladıkları ve zararına satış yaptıkları internet üzerinde kendisine geniş çaplı yer bulurken, Ethereum ve diğer kripto paralarda da düşüşlerin çok yüksek seviyede olduğu gözlemlendi.

Bitcoin’de Düşüş Ne Zaman Duracak?

Bitcoin’de düşüş duracak mı? Bu soru daha fazla önem taşıyor. Bitcoin‘in şu aşamada patlamış bir balon olduğunu iddia edenler olduğu gibi, gelecek haftalarda yeniden yükselişe geçecek olduğunu belirtenlerin sayısı da hiç az değil. Bireysel yatırımcının kripto paralar üzerinde düşüncelerinin yatırım ve piyasa açısından olumlu olduğu, bununla birlikte Bitcoin ve diğer kripto paraların yükselişini sağlamada bir etken olarak gösterilmekte.