Bitcoin’de Rekor Düşüş! 9.900 Dolar Seviyesine Geriledi

Bitcoin‘de bugün akşam saatlerine doğru yaşanan ani düşüş yatırımcıları korkuttu


Bitcoin‘de bugün akşam saatlerine doğru yaşanan ani düşüş yatırımcıları korkuttu. 9.900 dolar seviyesine gerileyen Bitcoin ile birlikte diğer kripto paraların da ani olarak düşüş yaşaması yatırımcıları daha fazla endişeye sürükledi. Piyasalarda yaşanan düşüşün nedeni henüz anlaşılamazken, son 24 saat içerisinde sürekli düşüş yaşayan kripto paraların yatırımcılarına zor günleri haber verdiği yönünde iddialar ortaya atılmaya başladı.

Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paraların ani olarak düşmesinin arkasında yatan sebebin toplu satışlar olmadığı düşünülüyor. Yaşanan bir hack saldırısı olayının bu duruma sebep olabileceği veya piyasalarda yaşanan anlık hataların bu duruma sebep olmuş olabilecek olduğu tahmin edilirken, yaşanan düşüşün sebebi ile ilgili olarak Bitcoin dünyasının duayen isimleri tarafından dahi açıklama yapılmış değil.

Viacoin (VIA) %43 Oranında Değer Kazandı

Akşam saatlerinde diğer kripto paralar düşüş yaşarken Viacoin (VIA) ise yüzde 43 oranında değer kazanan tek kripto para birimi oldu. Aktif olarak çok düşük fiyatlara satışı yapılan Viacoin (VIA) yatırımcılarının bir hata olmaması durumunda çok fazla kazanç sahibi olacakları tahmin edilirken, anlık yatırım işlemleri yapan büyük yatırımcıların ise kripto para piyasasında yaşanan düşüş dolayısı ile kritik saatler yaşaması doğal.

Anlık değerler dolayısı ile sabit olmayan varlık değerleri değişebilir*

[bitcointicker]