BitMEX 6.6 milyar dolarlık kripto parayı yönetiyor

BitMEX isimli kripto para borsasının bugün gün içerisinde toplam yönettiği kripto para tutarının 6.6 milyar dolar olduğu ve bu tutarın çok fazla olduğu açıklandı


BitMEX isimli kripto para borsasının bugün gün içerisinde toplam yönettiği kripto para tutarının 6.6 milyar dolar olduğu ve bu tutarın çok fazla olduğu açıklandı. Yapılan açıklamada kripto paraların daha fazla talep görmeye başlaması sonucunda BitMEX isimli kripto para borsasının daha fazla değer kazandığı ve toplamda 6.6 milyar dolara eşit olan 1.027.214,62 tutarında Bitcoin’in işlem gördüğü açıklandı.

Kripto para borsasından yapılan açıklamada oldukça fazla olan bu tutarın gün geçtikçe daha fazla artmasının beklendiği ve daha fazla insanın kripto paralar ile ilgilenmesi sonucunda taleplerde daha fazla oranda artış olduğu gözlemlendi.

Kripto paralar ile ilgili olarak dünyanın en güçlü borsalarından bir tanesi olan BitMEX bu alanda en fazla yatırımcının kullandığı kripto para borsaları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Milyarlarca dolar korunuyor

6.6 milyar dolardan daha fazlasını korumak zorunda olan BitMEX diğer sitelere oranla daha fazla güvenilir sistemler, daha fazla güvenilir teknolojiler kullanmak zorunda. Yeni teknoloji güvenlik sistemleri ile donatılmış olan borsa sitesinin bugün itibari ile değerinin milyarlarca dolar olduğu kesinleşmiş durumda.