Bitpay Yılın Şirketi Seçildi!

Dijital varlık işlem platformu Bitpay, pazar araştırması şirketi Frost & Sullivan’dan alternatif ödemeler kategorisinde yılın şirketi ödülünü kazandı

bitpay

Dijital varlık işlem platformu Bitpay, pazar araştırması şirketi Frost & Sullivan’dan alternatif ödemeler kategorisinde yılın şirketi ödülünü kazandı.

Frost & Sullivan’ın başkanı David Frigstad 23 Haziran tarihli açıklamasında, “Bitpay, büyüme, yenilikçilik ve liderlik alanında en iyi uygulamaları sunan gerçek bir endüstri lideri.” dedi.

Bitpay, Bitcoin’de Ödemeyi Kolaylaştırıyor

2011 yılında kurulan Bitpay, işletmelerin Bitcoin’i bir ödeme şekli olarak kabul etmelerine imkan sağladı. 164 ülkede faaliyet gösteren Bitpay, 20.000’den fazla şirketle entegre oldu.

Bitpay, kripto ödemeleri için yeni bir kapı açtı. Frigstad’a göre bu durum, Bitpay platformunu ödülün adayları arasında zirveye taşıdı.

Bitpay Daha Fazla Müşteri Erişimine İzin Veriyor

Frost & Sullivans’ın bulgularına göre Bitpay, küresel şirketlere müşteri ödemelerini sağlamak için daha geniş bir kapı açıyor. Platform ayrıca kullanıcı tercihine bağlı olarak otomatik bitcoin ve nakit dönüşümü de içeriyor.

Bitpay CEO’su Stephen Pair, “Bitpay’in dünyanın en iyi ödeme şirketleri arasında düşünülmesi ve ‘Yılın Şirketi’ seçilmesi bir onurdur.” dedi.