Blockchain Teknolojisinin ve Kripto Paraların Kalbi İstanbul’da Atacak

20 Şubat tarihinde Haliç Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek olan Blockchain Economy Istanbul Summit, blockchain ekonomisi ve kripto para sektörüyle ilgilenen herkesin katılım göstermesinin beklendiği, bölgenin en büyük dijital para konferansı olma iddiasıyla kapılarını aralamaya hazırlanıyor


20 Şubat tarihinde Haliç Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek olan Blockchain Economy Istanbul Summit, blockchain ekonomisi ve kripto para sektörüyle ilgilenen herkesin katılım göstermesinin beklendiği, bölgenin en büyük dijital para konferansı olma iddiasıyla kapılarını aralamaya hazırlanıyor.

Yatırımcılar, girişimciler ve profesyonellerin kripto para pazarının mevcut durumunu tartışacağı etkinliğe uluslararası düzeyde katılım gerçekleşecek. Blockchain ve dijital varlıklarla ilgilenen yatırımcıların yanı sıra Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Asya’dan mühendis ve profesyoneller de Blockchain Economy Istanbul Summit’teki yerini alacak.

20 farklı ülkeden 5 binden fazla katılımcının iştirak etmesi beklenen konferans canlı olarak da 10 binden fazla kişiye yayınlanacak.

Katılımcılar arasında kimler var?

Milyarder yatırımcı Tim Draper, The Wall Street analisti Tom Lee, Özgür Liberland Cumhuriyeti’nin Başkanı Vit Jedlicka, IOTA’nın kurucu ortağı Serguei Popov, Malta’nın Blockchain danışmanı Cal Evans konferans kapsamında söz alacak ana katılımcılar arasında.

Bilet fiyatları belli oldu

Türkiye’den öğrenciler konferansa 200 TL ücretle katılabilecek, yurtdışındaki öğrencilerin ise 94 € ödeme yapmaları gerekiyor. Bunun dışında standart bilet fiyatları 186 € olarak belirlenmiş durumda.

Ancak bu, sadece sınırlı bir süre için geçerli. Konferansa sayılı zaman kala ücretlerin daha da yükselmesi söz konusu olabilir. Ayrıca bilet ödemelerini kripto para birimleriyle yapmayı tercih eden herkes yüzde 12’lik ek bir indirimden faydalanacak.

Detaylı bilgi, etkinlik alanına ulaşım ve bilet satın alma gibi işlemler için blockchaineconomy.istanbul adresi ziyaret edilebilir.

“Blockchain Economy Istanbul Summit”

Mekan: Haliç Kongre Merkezi, Istanbul

Tarih: 20 Şubat 2019
Website: https://www.blockchaineconomy.istanbul/TR/