Kripto Para

BNB’den Yeni Rekor: Binance Coin 100 Dolara Mı Koşuyor?

bnbden-yeni-rekor-binance-coin-100-dolara-mi-kosuyor
PrimeXBT

Binance Coin bugün tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü ve 36.36 dolara yükseldi. Binance’in kripto para birimi 2019’da da sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Binance Coin, 2018 yılındaki ayı sezonunda da en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden bir tanesiydi.

Bugün Binance Coin, küçük bir düzeltmenden önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 36.36 $ ‘a ulaştı. Binance Coin şu anda 36 doların altında işlem görse de popüler kripto para borsası Binance’in marj ticaretini başlatmasıyla yeni bir rekora koşabilir.

Binance Coin sadece 2019 yılında %500’ün üzerinde bir büyüme kaydetti, Ocak ayında 5.50 dolardan işlem gören BNB 6 ayda yatırımcılarına dolar karşısında 6 kat kazanç sağladı.

Binance, şu anda marj ticaretini başlatmak üzere. Kısmı olarak hali hazırda marj ticaretini bazı kullanıcılarının kullanıma sunan Binance’in bu hamlesiyle kripto para piyasasında BitMEX’i de geride bırakarak ipi göğüslemesi bekleniyor.

Binance Coin 100 Dolara Koşabilir

Binance’in merkezsiz kripto borsası Binance DEX’i başlatmasıyla BNB ciddi bir yükseliş yaşamıştı. Şimdi borsanın marj ticaretinin başlatması BNB’de benzer bir reaksiyona yol açabilir ve popüler kripto para biriminin fiyatının 100 dolara koşmasına neden olabilir.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap