Brian Kelly: Bitcoin Cash İçin Olumlu Düşünüyor

BKCM LLC kurucusu ve CEO’su Brian Kelly, Bitcoin ve Bitcoin Cash hakkında açıklamalar yapması ile tanınıyor


BKCM LLC kurucusu ve CEO’su Brian Kelly, Bitcoin ve Bitcoin Cash hakkında açıklamalar yapması ile tanınıyor. Son açıklamalarında kripto para dünyasının 4 büyük para biriminden bir tanesi konumunda olan Bitcoin Cash’in daha fazla kullanım olgularını takip etmesi ve kullanıcıların nasıl kararlar aldığını takip etmesi gerektiği uyarısında bulunan Kelly, Bitcoin Cash hakkında çok olumsuz bir ortamın olmadığı, önlem alınmaması durumunda ise olumsuz durumların daha fazla meydana gelebilecek olduğunu açıkladı.

Avrupa ve Amerika’da kullanıcıların sık sık Bitcoin Cash yerine direkt Bitcoin tercih etmesi dikkat çeken bir detay iken, Bitcoin Cash hakkında fazlası ile olumsuz yorumlar yapılıyor ve genellikle kullanıcıların tercihi direkt Bitcoin’den yana oluyor.

Kripto Para Dünyasının Lideri

Bitcoin kripto para dünyasının lideri konumunda olmasına rağmen aynı durumu Bitcoin Cash için söylemek ne kadar mümkün olmasa bile çok fazla yatırımcısının olduğu ve star olma yolunda ilerleyebilecek potansiyele sahip olmasa bile kullanıcıların kolay kolay dikkatinden kaçmayacak bir kripto para olduğunu gösteriyor. Bazı durumlarda yatırımcılar Bitcoin yerine Bitcoin Cash kullanımının çok daha fazla olmadığı bilinmesine rağmen yaygınlık konusunda ciddi bir durumun olduğu söylenmekte.

Bitcoin Cash yatırımı yapanların asıl amacı ise para kazanmanın yanında daha fazla güvenilir bir kripto paraya sahip olmak ve sürekli sıradan olan kripto paralardan farklı gördükleri BTC Cash’in kendilerine daha yakın gelmesi olarak gösteriliyor.