Brian Kelly Kripto Paralardaki Artışın Nedenini Açıkladı

Ünlü analist ve yorumcu Brian Kelly, kripto paralarda son günlerde yaşanan artışların nedeni ile ilgili olarak açıklama yaptı

kripto para artis

Ünlü analist ve yorumcu Brian Kelly, kripto paralarda son günlerde yaşanan artışların nedeni ile ilgili olarak açıklama yaptı. Kripto paraların daha fazla artabilecek olduğunu belirten Brian Kelly, bu konuda iyi haberlerin Bitcoin fiyatının artmasında etken rol oynamış olabilecek olduğunu açıkladı. Basının ve yatırımcıların Bitcoin ile ilgili olarak iyi ve olumlu düşüncelerinin fazlası ile önem taşıdığını belirten Brian Kelly, bu konuda tüm dünyada yatırımcıların olumlu davranmasının etkileri olabilecek olduğunu açıkladı.

Dip fiyatın görülmesi ile birlikte yükseliş yaşamaya başlayan Bitcoin’in çok daha fazla yükseliş yaşamasının önünde bir engel kalmadığına değinen Kelly, bununla beraber iyi haberlerin devam etmesi ile artışın tetiklenmiş olabilecek olduğunun altını çizdi. Bitcoin bir hafta içerisinde %15 oranında artış yaşarken, Türk yatırımcıların bugünlerde kripto para borsası sitelerinden çıkamadığı haberleri de sık sık belirli platformlarda yayınlanan bilgilerden birisi olmuş durumda.

Yatırımlar Artacak

Yatırımcıların çok daha fazla yatırım yapması beklenen bu ortamda Bitcoin fiyatının da yeni rekor kırabilecek olduğu, yeni rekorun çok daha yüksek olabilecek olduğu yönünde. Tam anlamı ile gelecek haftalarda Bitcoin ne kadar artar veya düşer mi? Bunu bilmek imkansız ancak görünen son rakamlar fiyatın çok daha fazla artacak olduğu ve iyi bir seviyenin yatırımcıları beklediği yönünde değerlendirilmekte.