Bybit’ten 18.000 USDT Ödül Havuzlu Trading Yarışması

Kripto varlık alım satım platformu Bybit, yeni bir yarışma başlattı


Kripto varlık alım satım platformu Bybit, yeni bir yarışma başlattı. Türkiye’ye özel başlatılan, Trading Yarışması’nda 18.000 USDT’lik bir ödül havuzu bulunuyor. Bybit ile Seviye Atlayın” mottosuyla hareket eden Bybit, kullanıcılarını ödüllendirmek için yaptığı kampanyaları ve verdiği ödüllerle dikkat çekiyor.

Bybit’ten Türkiye’ye Özel Trading Yarışması

ByBit‘in Türkiye’deki kullanıcılar için başlattığı Trading Yarışması‘nda son kayıt günü 30 Mart 2022 saat 20:00. Bu arada yarışmanın 14 Mart 2022 saat 20.00’de başlayıp 1 Nisan 2022 saat 20.00’de sona ereceğini de belirtelim.

Yarışmanın 18.000 USDT’lik bir ödül havuzu bulunuyor. Kullanıcılar bireysel olarak ya da takım olarak yarışmaya katılabiliyor.

Trading Yarışması’na etkinlik sayfasında yer alan formu doldurup takım olarak katılabilir ve yine etkinlik sayfasında yer alan formu doldurarak takımınıza yeni bir takım arkadaşı ekleyebilirsiniz.

İlk üçe girmeyi başaran takımlar 8.000 USDT değerinde çekilebilir ödüllerin olduğu ödül havuzunu paylaşacak. Takım yarışması kapsamında Vadeli İşlemler’de tüm işlem çiftlerinde 10.000.000 USDT değerinde işlem hacmine ulaşan tüm takımlar ise 2.000 USDT değerinde trade ödülünü paylaşacak.

Konuya ilişkin daha detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/

Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/