Altcoin Kripto Para

Coinbase’in Yeni Listeleyeceği Kripto Para Belli Oldu

kripto para rehberi

ABD’nin ve dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Coinbase, 30 Mayıs’ta yayınladığı basın açıklamasıyla, EOS’u listelediğini duyurdu.

Platforma yeni dahil edilen EOS, Coinbase’in yaptığı açıklamada yer alan bilgilere göre, Birleşik Krallık ve New York hariç, Coinbase’in desteklediği birçok ülkede depolama ve alım satım işlemleri için kullanılabilecek.

Duyuruda ayrıca, EOS ağında işlem ücreti olmadığını için maliyetlerin bunun yerine, bilgi işlem kaynaklarıyla ödendiği bilgisi de yer alıyor. EOS ağını destekleyen kullanıcılar, işlemlerin onaylanabilmesi için gereken hesaplama gücüne katkıda bulunarak EOS kazanıyorlar.

Dai ve USDC Coinbase’te!

Coinbase EOS’un haricinde, dünyanın en popüler üçüncü kripto para birimi XRP’yi de bu yılın Şubat ayında listelemeye başlamıştı. Coinbase, EOS ve XRP’nin yanı sıra, çok kısa bir süre önce Dai ve USDC adlı stabil kripto para birimleri için destek sunmaya başladığını duyurmuştu.

Mayıs ayının başlarında Coinbase, kullanıcılarının eğitimleri tamamlayarak ücretsiz bir şekilde yüzlerce dolar değerinde kripto para kazanabileceği Coinbase Earn programını ABD’nin 50 eyaletine ve 100’den fazla ülkeye genişlettiğini duyurmuştu. Artık Türk kripto para yatırımcıları da Coinbase Earn eğitimlerini tamamlayarak onlarca hatta yüzlerce dolarlık kripto para kazanabilir. 

Coinbase Earn 100 Milyon Dolarlık XLM Dağıtıyor

Coinbase, 25 Mart’ta yaptığı basın açıklamasıyla Coinbase Earn programı kapsamında kullanıcılarına 100 milyon dolarlık Stellar Lumens (XLM) dağıtacağını duyurmuştu. Buradaki linke tıklayarak üye olabilir ve Stellar ağıyla ilgili hazırlanmış 3’er dakikalık 5 adet kısa videoyu izleyerek 50 dolara kadar XLM kazanabilirsiniz.

Yorum Yap