Dan Morehead: Hemen Bitcoin Alın

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, Bitcoin fiyatlarının gelecek dönemde çok fazla artacak olduğunu iddia ederek hemen Bitcoin sahibi olacak olan yatırımcıların kazançlı çıkacak olduğunu iddia etti


Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, Bitcoin fiyatlarının gelecek dönemde çok fazla artacak olduğunu iddia ederek hemen Bitcoin sahibi olacak olan yatırımcıların kazançlı çıkacak olduğunu iddia etti. Kripto paralar ile ilgili olarak bir süredir düşüş süreci yaşandığını belirten Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, bu sürecin kısa süre içerisinde ters yönde artış yaşamaya başlayarak yeni bir dönemi aralayacak olduğunu iddia etti.

Bu iddiaları ile birlikte dikkatleri üzerine çeken Morehead, açıklamasında kripto paralar ile ilgili olarak ”daha fazla yükselmesi için bir engel yok. Kısa süre içerisinde bugün itibari ile yatırımcı olanlar kazanacak, daha sonradan yatırım yapanlar ise kendisini büyük bir boşluğun ortasında bulacak” benzeri ifadeler ile hemen Bitcoin sahibi olunmasını önerdiğini açıkladı. Yatırım tavsiyeleri ile dikkat çeken Morehead’ın bu açıklamalarından sonra kendi kitlesi olumlu açıklamalar sonrası yatırımlarını daha da fazla arttırdıklarını açıklarken, bazı yatırımcılar ise bu zamanda alım yapılmasını desteklediklerini ama hemen bugün yatırım sahibi olmayan kimselerin dahi kazanç sahibi olabilecek olduklarını ifade etti.

Yatırımcılar Takip Ediyor

Yatırımcılar Pantera Capital CEO’su Dan Morehead ve diğer analistler tarafından yapılan açıklamaları dikkatle takip ettiklerini ifade ederken, bazı yatırım danışmanlarının bu tür açıklamalar sonrasında kendilerini dinleyen kimselere ”yatırım yapın ama kısıtlı ve imkanlar dahilinde” dediği öğrenilmiş durumda.

  • Yatırım tavsiyesi niteliğinde olmayan içerik.
  • Yatırımcı olmak için milyarlarca dolar yatırmak gerekmiyor, 10 dolar yatırmak dahi sizi bir nevi yatırımcı statüsüne sokar.