Dikkat: Popüler Twitter analistine göre XRP’den sonra bu kripto parada da breakout gelebilir

Reddit‘le birlikte kripto para yatırımcılarının ve kullanıcılarının en sık ziyaret ettiği sosyal medya platformlarından biri olan Twitter‘ın önde gelen kripto para analistlerinden Galaxy‘ye göre popüler altcoin EOS, yükselişe geçmeye hazırlanıyor


Reddit‘le birlikte kripto para yatırımcılarının ve kullanıcılarının en sık ziyaret ettiği sosyal medya platformlarından biri olan Twitter‘ın önde gelen kripto para analistlerinden Galaxy‘ye göre popüler altcoin EOS, yükselişe geçmeye hazırlanıyor.

Twitter’ın en popüler kripto para analistlerinden @galaxyBTC, paylaştığı tweet’te EOS’un yeni bir fiyat kırılmasının eşiğinde olduğunu iddia etti. CoinMarketCap verilerine göre EOS haberimizin hazırlandığı sırada %2,83’lük yükselişle 3,17 dolardan işlem görüyor.

EOS fiyatı, Block.one’ın 1 Ekim’de, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yaptığı 24 milyon dolarlık anlaşmanın ardından önemli bir fiyat artışı yaşadı. SEC’in Block.one’a kestiği para cezası, EOS yatırımcılarının endişelerini gidermeye yetti. Block.one 2017’de başlayıp 2018’de biten ICO’sundan yaklaşık 4,1 milyon dolar toplamıştı.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın