Mati Greenspan yatırımcısına kazandırma ihtimali en yüksek altcoin’leri açıkladı

eToro analisti Mati Greenspan kripto para piyasasının yeniden yükseliş trendine girmesiyle yatırımcısına en çok kazandırabilecek altcoin’leri açıkladı


eToro analisti Mati Greenspan kripto para piyasasının yeniden yükseliş trendine girmesiyle yatırımcısına en çok kazandırabilecek altcoin’leri açıkladı. Mati Greenspan’a göre XRP ve TRX bir sonraki boğa sezonunda yatırımcıların gözdesi olabilir.

Bitcoin’in yeniden 8 bin doların üzerinde soluklanmasıyla yatırımcılar derin bir oh çekti. Önde gelen kripto para analistleri her ne kadar yeni bir boğa sezonunun kripto para piyasasının gündeminde olmadığını belirtse de özellikle Tether davasındaki gelişmeler Bitcoin’de yeni bir yükseliş trendini tetikleyebilir.

eToro’nun baş piyasa analisti Mati Greenspan, Twitter hesabı üzerinden takipçilerine seslendi ve CoinMarketCap’te ilk 12 kripto para arasında en iyi performans gösterme potansiyeline sahip olan kripto paralara örnek olarak Ripple (XRP) ve Tron’u (TRX) gösterdi.

Diğer yandan CNBC’de Crypto Trader programını sunan Ran Neuner ise kripto para piyasasındaki 100 katlık devasa yükseliş dönemlerinin artık geride kaldığını belirtti ve piyasaddaki altcoin’lerin %99’unun gelecekte yok olacağını iddia etti.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın