Elitizm Destekçisi Elitistler Bitcoin’i Tercih Ediyor

Normal bir internet kullanıcısının girmesine izin verilmeyen ve Google aramalarında çıkmayan elitistlerin çoğunluğunu oluşturduğu bir oluşum tarafından yapılan oylamada elitizm destekçisi elitistlerin kripto para tercihleri dün gündeme geldi


Normal bir internet kullanıcısının girmesine izin verilmeyen ve Google aramalarında çıkmayan elitistlerin çoğunluğunu oluşturduğu bir oluşum tarafından yapılan oylamada elitizm destekçisi elitistlerin kripto para tercihleri dün gündeme geldi. Çoğunluğunu Alman vatandaşlarının oluşturduğu grupta ABD, Kanada, Türkiye (16 kişi), Japonya ve İsviçre’den birçok insan kripto para tercihinin Bitcoin‘den yana olduğunu açıkladı.

Elitizm destekçisi elitistler kripto paralarla pek fazla yakından ilgilenmediklerini ve buradan gelecek olan gelire hiçbir şekilde ihtiyaçları olmadığını ancak kumar-borsa ilişkisi adına yatırımlarını Bitcoin’de değerlendirebilecek olduklarını, bazıları ise Bitcoin’de bir kısım yatırımlarını değerlendirdiklerini ifade etti. Elitizm destekçisi grup içerisinde yapılan oylamada kripto paraların geleceği ile ilgili olarak ”pek hoş görünmüyor, gizli işler için kullanılması daha uygun olabilirdi” yorumları sık sık göze çarptı.

Türk Azınlık Elitistler Bitcoin Tercih Ediyor

Türk elitistler ise kripto paralar arasında 16 kişi arasından 7’si Bitcoin’den yana tercih kullanırken diğer kalan kısım ise Ripple ve Ethereum yönünde oy kullandı. Yapılan oylama sonucunda kripto paralara dair elitistlerin bakış açısı ilk defa kanıtlanırken başlıca dikkat çeken kripto paranın Bitcoin olduğu da kanıtlanmış oldu. Normal yatırımcıların tercihleri ise pek farklı değilken sıradan kullanıcıların asıl amacının eğlence olmadığı, geleceğe yatırım ve kazanç amaçlı yatırımlar olduğu bilinmekte.

  • Grup üzerinde yayınlanan bilgiler dışarıya kapalı olduğu ve gizlilik dolayısı ile tam net verilerin bilgisini siz değerli okuyucularımız ile paylaşamıyoruz.
  • Elitizm ve elitist ifadesi (seçkin, seçkinci) anlamında kullanılmaktadır.