Kripto Para

Ekim 2017’den Sonra İlk Kez: Ripple’da (XRP) Korkulan Oldu

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi
PrimeXBT

Piyasa değerine göre en popüler üçüncü kripto para konumunda bulunan XRP’de kripto para piyasasındaki son düşüş dalgasının etkisiyle korkulan senaryo gerçekleşti. Popüler altcoin, 18 Aralık 2019 itibariyle 0,17 dolar seviyesine gerilemiş durumda. XRP en son bu seviyelerden işlem gördüğünde takvimler Ekim 2017’yi gösteriyordu.

1 XRP: 1 Türk Lirası

Bitcoin’deki sert düşüş altcoin’lerde de büyük bir kıyım başlattı. Öyle ki birçok popüler kripto para birkaç yıllık kazanımlarını 2019 yılının ikinci yarısında yani geride bıraktığımız 6 ayda ne yazık ki silmeyi başardı. 2017’nin son çeyreğinden bu yana 0.20 dolar desteğinin üzerinde işlem gören XRP, 2018 yılındaki yıkıcı ayı sezonunda bile görmediği seviyelere büyük umutlarla girilen 2019 yılında geriledi. Basın saati itibariyle 1 XRP’nin fiyatı uzun bir aranın ardından 1 Türk Lirasına gerilemiş durumda.

Bitcoin 2019’daki Kazanımlarının Büyük Bir Kısmını Sildi

Haberimizin hazırlandığı an itibariyle Bitcoin, Binance borsasında 6.400 dolarlık tehlikeli bölgeye geriledi. Böylece Bitcoin 11 Mayıs 2019’daki en düşük seviyesine gerilemiş oldu ve bir anlamda 2019’daki kazanımlarının büyük bir kısmını sildi.

Ripple’ın XRP’sinin ardından Bitcoin Cash, Stellar Lumens’te de ciddi değer kayıpları kaydedildi.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap