Kripto Para

Günün Öne Çıkan Ripple Fiyat Haberleri: Ünlü Analiste Göre XRP Kısa Sürede Yükselişe Geçecek

Kripto para rehberleri
Yazar: Coin Bilgi

Popüler kripto para analisti, XRP’nin fiyatının kısa vadede yükselişe geçeceğini iddia ediyor.  Analist, XRP fiyatının yükselen kama seviyesini kırdığını ve 0.3100 dolar seviyesinde zayıf destek bulduğunu belirtti. Ripple ayrıca önümüzdeki günlerde XRP Army’nin merakla beklediği Swell konferansına da ev sahipliği yapacak.

Trend analisti ClubCrypto, XRP’nin fiyatının 0.3100 dolar bandında destek bulduğunu ve MA100 kısa vadede MA200’ü de geçeceğini kaydetti. ClubCrypto’ya göre bu hareket XRP’de yükselişin dışında aşağı yönlü bir kırılmayı da tetikleyebilir.

XRP ile ilgili bir diğer önemli haber ise, Ripple’ın, yıllık konferansı Swell 2019’dan önce 1 milyar XRP tokeninin kilidini açacak olması. Bu hamle oldukça önemli çünkü Ripple Labs uzun bir süredir piyasaya yüklü miktarda token sürerek XRP fiyatını yapay bir şekilde düşürmekle suçlanıyor. Bu nedenle Bitcoin pozitif momentumu koruyamazsa, XRP’nin fiyatında da geri çekilmelerin yaşanması oldukça muhtemel.

Analist ClubCrypto’a göre, XRP’deki bir sonraki destek ise yatırımcılar için iyi bir alım fırsatı sunan 0.2700 dolarlık alanda.

Dünün Öne Çıkan Gelişmeleri:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap