Sponsorlu

iCoin Elmas Madenciliğini Blockchain’e Taşıyan IEO’sunu Başlattı

Yazar: Coin Bilgi

Bitcoin Basın Bülteni: Blockchain tabanlı platform iCoin International, yapay zeka ile birleşmiş merkezsiz teknolojiyi kullanarak elmas madenciliği endüstrisinide kuralları alt üst etmeyi hedefliyor. iCoin ICO’sunun başladığını duyurdu.

6 Ağustos 2019, Sierra Leone: iCoin International, Millennium Mining Corporation‘a aittir ve değerli mücevher endüstrisine verimlilik, hız ve şeffaflık sağlamak için Blockchain ve yapay zekanın gücünden yararlanmayı tercih ediyor. Platformun gelişmesini ve büyümesini desteklemek isteyen erken yatırımcılara bir fırsat sağlamak amacıyla LATOKEN ile işbirliği yaparak İlk Borsa Teklifini (IEO) başlattığını duyurdu.

Merkezsiz Elmaslar

Elmaslar, değerli taşlar arasında en çok arananlarından biridir ve hem endüstriyel hem de sosyal sektörlerde büyük bir değere sahipler. Estetik takılar üretiminde ve doğal olarak meydana gelen en sert malzemelerden biri olarak iyi bilinen fiziksel özelliklerinde kullanılmaları onları gerçekten paha biçilmez kılmaktadır. Bununla birlikte, uygun bir izleme altyapısının olmayışı, elmasların saydam ve etkili madencilik ve dağıtım işlemlerinin olmamasına neden olmuştur ve zahmetli hükümet politikaları yalnızca yasadışı dağıtımı daha yaygın hale getirmiştir.

iCoin, elmas madenciliği endüstrisini düzenleyecek ve Blockchain ve yapay zeka gibi yeni teknolojiler kullanarak değerli taş endüstrisi için iyi organize edilmiş bir gerçek zamanlı izleme ve denetim sistemi geliştirecek. Bu, platformun elmasların gelişmesi ve yepyeni bir ekonomi yaratması için bütünsel bir iş ortamı yaratmasını sağlayacaktır.

Platform, Blockchain teknolojisinin elmas madenciliği işletmesine katılmasıyla şunları başarmayı hedefliyor:

o Yolsuzluk ya da veri çoğaltma şansı olmadan güvenilir bir ağ oluşturmak.
o Akıllı sözleşmeleri kullanarak otomatik ve anında işlem yapan bir sistem sağlamak.
o Açık ve dağıtık defter teknolojisi aracılığıyla tüm finansal işlemlerde şeffaflığı sağlamak.
o Her elmas çıkarımı, tedarik zinciri boyunca defterde tam izlenebilirlik sağlayarak Blockchain ağına zaman damgalı olarak yerleştirilecektir.

Benzersiz satış noktası

Millennium Mining Corporation, Freetown’da, elmas operasyonlarıyla ünlü bir ülke olan Sierra Leone’de bulunuyor ve yaklaşık 2.500 küçük ölçekli operasyonla büyük bir elmas endüstrisinin sahibi konumunda. 2018 yılında ülke, 150 milyon ABD Doları değerinde elmas ihracatı gerçekleştirmiştir.

Millennium Mining Corporation, Sewa Nehri’ndeki Baimbawai Havuzunun bulunduğu yerde çeşitli testler yaptı. Havuz yavaş hareket eden su ile nehrin derin bir bölümüdür. Jeolojik araştırmalara ve potansiyele dayanarak, havuzun metreküp başına 0,2 ila 0,5 karat arasında değişen 1 ila 1,5 milyon metreküp elmas taşıyan çakıl olduğu tahmin edilmektedir. Bu, havuzda yaklaşık 200.000 ila 750.000 karat elmasa bulunduğu anlamına geliyor. Bölgede önceki madencilik, metreküp başına 4 karat kadar yüksek sonuçlar göstermiştir. Millennium Mining Corporation’ın bulduğu en büyük elmas ise 2005 yılında 8,25 karatlık temiz bir parça.

Elmas madenciliğinden elde edilen karlar tekrar iCoin pazarına enjekte edilecek ve böylece platformun büyümesinden itibaren 5 yıl boyunca değer artışında yaklaşık %5000’lik bir getiri değerinde tahmini bir iCoin değerlemesi ile platformun büyümesini kolaylaştıracaktır.

Uzun vadede, Millennium Mining Corporation, diğer doğal kaynak pazarlarına girmeyi planlayarak operasyon tabanını belirlenen zaman çizelgesine göre genişletmeyi planlıyor.

iCoin: Madenciliği Tokenize Etmek

Elmaslar için Blockchain tabanlı madencilik faaliyetleri, iCoin platformunun ERC20 yerel token’ı olan ICOIN ile yürütülecek. ICOIN şu anda LATOKEN borsasında bir IEO etkinliği aracılığıyla erken destekçilere sunulmakta ve iCoin platformunun temel lansmanında ve geliştirilmesinde yer almak için bir fırsat vermektedir. Zaten LATOKEN’in kullanıcısı olan yatırımcıların ve yatırımcıların kara para aklamayı önleme (AML) ve Müşterinizi Tanıma (KYC) doğrulamalarından geçmeleri gerekmez.

IEO etkinliği sırasında token başına 1 ABD Doları tutarında 10,000,000 ICOIN satışı gerçekleştirilecek. IEO’ya minimum katılım seviyesi ise 100 ABD Doları. Toplam kazılabilecek  600.000.000 ICOIN token bulunuyor. Destekçiler, LAToken üzerinden BTC, ETH veya ABD Doları kullanarak token alabilirler. ICOIN token’lar IEO biter bitmez yatırımcılara gönderilecek ve token’ları takas etme, takas aracı olarak kullanma veya kar elde etme şansı verecek. IEO’dan toplanan para, madencilik işlemlerini finanse etmek için kullanılacak, madencilik gelirleri ise iCoin Uluslararası pazarına geri dönecek.

ICOIN belirteçleri etkinlik biter bitmez yatırımcılara bırakılacak ve belirteçleri takas etme, takas aracı olarak kullanma veya kar elde etme şansı verecek. IEO’dan toplanan para, madencilik işlemlerini finanse etmek için kullanılacak, madencilik gelirleri ise iCoin Uluslararası pazarına geri çevriliyor.

iCoin, web sitesinde elmas ürünleri satın almak için bir para birimi olarak hizmet verecek bir yardımcı programdır, bu token ayrıca ikincil pazardaki diğer ERC20 jetonlarıyla ticaret için de mevcut olacak ve son olarak IEO’dan bir yıl sonra Millennium Mining Corp iCoin International token’ı için piyasa fiyatı üzerinden geri alım programı başlatacak.

Medya bağlantısı
Kişi Adı: Elieen Adams
E-posta: [email protected]

Facebook’ta iCoin ile bağlantı kurun – http://fb.com/projecticoin
Twitter’da iCoin’i takip edin – http://twitter.com/projecticoin
White Paper’ı Okuyun – http://icoin.ws/whitepaper

? iCoin Uluslararası IEO platformu: http://bit.ly/2OTmfdM

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için [email protected]

Yorum Yap