Icrypex Chainlink’i Listelemeye Başladı

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsası Icrypex, popüler bir altcoin’i listeleyeceğini açıkladı


Türkiye’nin önde gelen kripto para borsası Icrypex, popüler bir altcoin’i listeleyeceğini açıkladı. Borsanın açıklamasına göre, Chainlink Icrypex’te işlem görmeye başladı.

Yerli kripto para borsası Icrypex,  Chainlink (LINK) kripto para birimini listelediğini duyurdu. Icrypex’te yatırımcılar Chainlink’i ABD Doları ve Türk Lirası ile takas edilebilecek. Hızlı bir yükselişle popüler kripto paralara aday olan Chainlink bu haberin yayınlandığı tarihte 9.78 dolar (76.07 TL) seviyelerindeydi.

Icrypex ayrıca Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin gibi kripto para birimlerini platformunda listemektedir. Kusursuz bir şekilde kripto para al sat işlemleri için Icrypex kripto para borsasını deneyin. 7/24 destek veren müşteri hizmetlerinden sorunlarınıza anında geri dönüş alın.

Icrypex Hakkında

Türkiye’nin güvenilir kripto para borsası Icrypex’in kuruluşundan bu yana en büyük amacı; yatırımcılara șeffaf, doğru, hızlı işlem ve düșük komisyon prensipleri ile gerçek bir blok zinciri tecrübesi sunmaktır.

Icrypex kripto para borsası, tüm donanımlarını finansal ürünlere yönelik geliştirmiş Türk kripto para borsasıdır. 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Icrypex, Türkiye’nin ilk kurumsal yapıya sahip kripto para borsasını yaratarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı öncelikli amaç ediniyor.

Yatırımcıların daha kaliteli, hızlı ve düşük maliyetli kripto para ve Bitcoin alım satımı yapabilmesine öncülük etmek için yola çıkan Icrypex, bugün kripto para piyasasında hızlı, güvenli ve kusursuz hizmet veren, ürün geliştirmede yenilikçi bakış açısına sahip nadir kripto para borsalarındandır.