Kripto Para

John McAfee: Kısa vadede konuşmak için erken

John McAfee, kripto paralar hakkında yaptığı açıklamasında kısa vadede konuşmak için henüz erken olduğunu ve Bitcoin için kısa vadede kendisinin bir beklenti konusunda yorum yapamayacak olduğunu açıkladı. BTC hakkında yaptığı her bir ayrı yorum ile ilgi görmesine rağmen son aylarda kendisini oldukça fazla tehdit alan ve SEC tarafından suikaste uğradığını iddia etmesi dolayısı ile tepki çeken John McAfee, bu alanda yorum yapmayacak olduğunu açıklamıştı.

Bitcoin hakkında yorum yapmayacak olduğunu açıklamasına rağmen kısa süre sonra tekrar açıklamalar yapmaya başlaması ise yakın takipçilerinin dahi ”bir karar ver!” yorumlarına sebep oldu.

Bitcoin konusunda yaptığı yorumlar şaşırtıcı

Bitcoin hakkında beklentilerini milyonlarca dolara varacak şekilde lanse eden ve gerçek dışı yorumlarından dolayı medyada ”hayalperest” olarak lanse edilen John McAfee, Bitcoin ile ilgili bugün açıklamasında kısa vadede ne olacağını bilmediğini açıklaması ve bu konuda yaptığı yorumların daha önce yaptığı yorumlar ile örtüşmemesi ”kendini düşen fiyatlar karşısında çaresizce kurtarma çabası” şeklinde yorumlandı. McAfee, kripto paralar konusunda gerçek dışı açıklamalarını sürdürecek mi, merak konusu.

Yorum Yap