Kripto Para

JP Morgan, Intel ve Trust Token Çalışanlarından Yeni Kripto Para

Yazar: Coin Bilgi

Özellikle 2017’de kripto para piyasasındaki yükselişi manipüle ettiği iddialarından sonra piyasaya birçok Tether alternatifi kripto para sürülmüştü. Şimdi JP Morgan, Intel ve Trust Token’ın eski çalışanları bir araya gelerek piyasaya yeni bir stabil kripto para daha sürmeye hazırlanıyor.

Yeni Stabil Kripto Para USDD Duyuruldu

San Fransisco merkezli The Global Currency Organization (GCO), 1 Ekim’de yayınladığı basın bülteniyle yeni stabil kripto para birimi USDD’yi duyurdu.  JPMorgan, Intel ve TrustToken’in eski çalışanlarının bir araya gelerek kurduğu GCO, USDD’nin kullanıcılarına itibari paralarla kripto paralar arasında bir köprü kurmak için geliştirildiğini açıkladı.

Sıradan yatırımcılar için kurumsal düzeyde bir kripto para geliştirmekten memnuniyet duyuyoruz. Böylece Blockchain teknoljisinin faydalarından herkesin faydalanmasını hedefliyoruz. USDD’yi geliştirmekten ve GCO’nun dünyanın dört bir yanında kuracağı kurumsal ortaklarla işbirliklerinden dolayı heyecanlıyız.

Avrupa Merkez Bankası’ndan Stabil Kripto Para Açıklaması

Avrupa Merkez Bankası’nın (ECB) yönetim kurulu üyesi Benoit Coeure, geride bıraktığımız günlerde yaptığı açıklamada stabil kripto para birimlerinin kamu politikası öncelikleri için risk teşkil ettiği açıklamasında bulunmuştu.

İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap