Kripto Para

Binance Açıkladı: Kripto Para Piyasası Neden Düşüş Yaşadı

Yazar: Coin Bilgi

Binance’in araştırma departmanı Binance Research, Bitcoin ve kripto para piyasasının genelinde yaşanan kötü performansın nedenlerini yayımladığı bir raporla açıkladı.

Binance Research tıpkı dün JP Morgan‘ın açıkladığı gibi Bakkt’ı suçladı. 23 Eylül’de resmen fiziksel teslimli Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini piyasaya süren Bakkt, ne yazık ki beklentilerin çok uzağında kalmıştı.

Ekim Ayında Yükseliş Devam Edecek

Geride bıraktığımız Eylül ayının sonlarına doğru 10 bin dolar seviyesi üzerindeki hareketini sürdüremeyip hızlı bir şekilde yeniden 4 haneli rakamlara gerileyen Bitcoin, Binance Research araştırmacılarına göre bu ay yeniden bu yılki yükseliş trendine geri dönecek. Kötü başlayıp kötü biten Eylül ayına rağmen kripto para piyasasını daha iyi günlerin beklediğini kaydeden araştırmacılar raporda şu ifadelere yer verdi:

“Ekim ayı daha çok umut vadeden bir yıl olacak. Bu ay birçok soru yanıt bulacak. Etheereum’daki gas ücretlerinin artıp artmayacağı, Telegram’ın TON’unun ne zaman piyasaya sürüleceği ve ayrıca Bitcoin’in piyasaya hakimiyetinin ne yönde seyredeği belli olacak.”

1 Ekim 2019 itibariyle birçok kripto para yükselişe geçmiş durumda. CoinMarketCap’te irili ufaklı birçok kripto para projesinin %5 ila %10 arası değer kazandığı görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap