Kripto Para

Justin Sun Durdurulamıyor: Tron’un CEO’sundan Donald Trump’a Teklif

Just Sun, ABD Başkanı Donald Trump’ı bu ayın sonunda Berkshire Hathaway CEO’su Warren Buffet’la bir araya geleceği 4.6 milyon dolarlık öğle yemeğine davet etti.

Davet, Trump’ın Bitcoin Açıklamalarının Ardından Geldi

Tron Foundation’ın başarılı CEO’su Justin Sun’ın bu daveti, Donald Trump’ın sabah saatlerinde başta Bitcoin olmak üzere kripto para birimlerini Twitter hesabı üzerinden topa tutmasından birkaç saat sonra geldi. Trump, Türkiye saati ile 03:15’te gelen paylaşımda epeyce volatil olan ve para değeri taşımayan Bitcoin ve kripto para birimlerinin hayranı olmadığını açıklamıştı.

Trump’ın Twitter hesabı üzerinden yaptığı bu paylaşımlar kripto para topluluğunda tepkiyle karşılandı. Paylaşıma tepki gösterenlerden birisi de Tron ve BitTorrent CEO’su Justin Sun’dı.

Justin Sun, bu ayın sonunda Warren Buffet ile öğle yemeği yemeye hazırlanıyor ve Buffet’in  kripto para birimleri konusundaki olumsuz bakış açısını değiştirmeye çalışacak. Milyarder yatırım uzmanı Warren Buffet geçmişte birçok kez Bitcoin ve kripto para birimlerine ilişkin eleştirilerde bulunmuştu.

Justin Sun’ın ABD Başkanı Donald Trump’a yaptığı bu cömert teklif ileriye atılmış büyük bir adım olsa da, Trump’ın bu yemeğe katılması pek mümkün görünmüyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:


Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap