Paypal’ın Eski Ceo’su: Kripto Paralara Körü Körüne İnanıyorsunuz

Paypal’ın eski Ceo’su Bill Haris, açıklamaları ile tekrar gündeme geldi


Paypal’ın eski Ceo’su Bill Haris, açıklamaları ile tekrar gündeme geldi. Tüm dünyanın dikkatini çeken ”sahtekarlık” açıklaması ile gündemde duran Haris, şimdi ise kripto para tüccarlarını direkt hedef aldı. Kripto para tüccarlarının körü körüne bir şeye inandıklarını ve kripto paraların asla gelecekte çok daha fazla değer kazanmasını beklemediğine değinen Haris, bu ifadelerden dolayın kripto para dünyasının içerisinde bulunan kullanıcıların tepkisini çekti.

Açıklamalarında kendisinin belli bir imzası olduğunu ve bu imzadan sınırlı sayıda atabilecek olmasına rağmen asla bu imzanın değerinin yükselmeyecek olduğuna değinen Haris, aynı durumun Bitcoin ve diğer kripto paralarda da geçerli olduğunu iddia etti.

Ne Demek İstiyor?

Paypal’ın eski Ceo’su Bill Haris, aslında kullanıcıları kripto paralardan uzak tutmaya yönelik bu açıklamaları ile beraber oldukça fazla tepki çekiyor. Tüm bu tepkilere rağmen belirli bir düzende açıklamalarını sürdüren Haris’in gelecekte kripto paralar hakkında ortaya atılan binlerce dolarlık yükseliş iddialarının gerçek olması durumunda ne diyecek olduğu ise oldukça fazla merak konusu olmuş durumda.