Kripto Para Piyasalarında Bayram Havası!

Kripto paralarda bir bayram havası yaşanıyor


Kripto paralarda bir bayram havası yaşanıyor. 6.400 dolar sınırını aşan Bitcoin sayesinde tüm kripto paralarda artış yaşanırken, vatandaşların bu artışlar sayesinde güçlü bir duruş sergilemeye başlayan kripto para piyasasına geri dönmek konusunda daha hızlı adımlar atacak olmaları piyasa hacminde de artışları beraberinde getirmekte. Bitcoin fiyatının artması ile birlikte kripto paraların tamamında artışlar olurken, bir kısım kripto parada ise normal seviye ve denge korundu

Coin360 sitesinin verilerine bakılacak olursa sabah saatlerinden itibaren Bitcoin, Ethereum, NEO, Tron, XMR, IOTA ve EOS dahil tüm kripto paralarda ibre yukarı yönlü bir grafik çizerek %4 ila %8 oranları arasında bir kazanç yaşattı.

Kazançlı Bir Gün Oldu

Bugün kripto para yatırımcıları için oldukça kazançlı bir gün olurken, bazı yatırımcıların ise yatırımlarından kazanç elde eder etmez sektörde olan yatırımlarını arttırmaları ve olumlu yorumların hayli fazla artış göstermesi ilgi odaklarından birisi oldu.

En fazla yatırımın Bitcoin’de olduğu kripto para piyasasında, Ethereum ve EOS benzeri altkoinlerde sık sık ilgi görüyor ve ilgi görmesinin yanında sürekli kendisine yeni yatırımcılar buluyor.

  • Yatırımlarınızı değerlendirirken değer kazanacak kripto paralardan yana tercihlerde bulunmanız ve bilinmedik kripto paralardan uzak durmanız ilerleyen süreçte yatırımcı olarak sizin yararınıza olacaktır.
  • Kripto para piyasasında 1 dolarlık yatırımınız dahi olsa bir yatırımcı sayılırsınız ve bunun karşılığını almak sizin hamle ve yatırımlarınıza bağlıdır. Bitcoin 100 dolar seviyesinden daha az bir seviyede iken yatırım yapıp 20.000 dolar seviyesinde zengin olanlar nasıl oluyorsa sizde aynı şekilde gelecekte yatırımlarınızın karşılığını çok daha iyi şekilde ve yüksek oranlarda geri dönüşler ile alabilirsiniz.