”Kripto Para ve Blockchain Çok Yaygın Olacak”

Circle CEO’su Jeremy Allaire, kripto paralar ve Blockchain teknolojisinin son derece yayın hale gelecek olduğunu iddia etti

Bitcoin kaç dolar

Circle CEO’su Jeremy Allaire, kripto paralar ve Blockchain teknolojisinin son derece yayın hale gelecek olduğunu iddia etti. Kripto paraların son derece önemli bir yere geleceğini, yine benzer şekilde Blockchain teknolojisinin çok daha fazla yayılacak olduğunu ifade eden Circle CEO’su Jeremy Allaire, ”bu 2 şey çok daha fazla yaygın hale gelecek ve çok daha fazla kullanılacak. Blockchain ve kripto para internet kadar yaygın olacak!” dedi.

Kripto paraların yaygın hale gelmesi ile birlikte daha fazla insanın kripto paralara ilgi duymaya başladığını ve kripto paraları daha fazla sevmeye başladığına değinen Allaire, Ethereum’un kripto para piyasaları için büyük öneme sahip olduğunu da ifadelerine ekledi.

Daha Fazla Yayılmaması İçin Sebep Yok

Gerek Bitcoin ile diğer altkoin varlıkları, gerek Blockchain teknolojisinin fazlası ile yaygın hale gelmesinin önünde en ufak bir engel bulunmuyor. Yatırımcılarında bu kadar fazla ilgi gösterdiği bir piyasanın zaten çok büyük bir müdahale olmadığı sürece ve çok büyük çöküşler olmadığı sürece yok sayılması veya tamamen bitmesinden kimse söz edemez.

Bir süre sonra yatırımcının isteklerine uygun daha fazla bilginin internet ortamında yayınlanacak olması, daha fazla insanın Bitcoin merakı dolayısı ile yatırım yapması, Blockchain teknolojisini aktif kullanan devlet ve şirketlerin sayısı ile daha iyi bir ortam yaratılmış olacak.