Kripto Para

KuCoin Türev Platformu KuMEX’i Duyurdu: İşte Detaylar

Popüler kripto para borsası yeni kaldıraçlı işlem platformu KuMEX’i duyurdu. KuCoin cephesinden yapılan açıklamada, sürpriz bir şekilde duyurulan kaldıraçlı işlem platformu KuMEX’in 9 Temmuz TSİ 07:00’da genel beta sürümünün piyasaya sürüleceği belirtildi.

Bağımsız Ekip Tarafından Yönetilecek

KuMEX bir türev işlem platformu olarak çalışacak ve bağımsız olarak KuMEX ekibi tarafından yönetilecek. Platformda kaldıraçlı sözleşmeler Bitcoin Perpetual Contract (XBTUSDM) ile başlayacak ve kullanıcılara 20 kata kadar kaldıraçlı işlem açma şansı tanınacak. KuCoin ayrıca, KuMEX’teki işlemlerden elde edilen net gelirlerin %50’sinin KuCoin Shares (KCS) sahiplerine bonus dağıtımı için kullanılacağını açıkladı.

Beta sürecinde her bir KuMEX kullanıcısının hesabına 1 Bitcoin’le eş değerde 1 XBT demo fon yatırılacak. KuMEX’in beta süreci lansmandan itibaren 3 hafta boyunca devam edecek ve etkinliğin ilk haftasında kullanıcılara 10.000 KCS ödül dağıtılacak.

KuMEX

BitMEX’in yakaladığı başarının ardından birçok kripto para borsası kullanıcılarına kaldıraçlı işlem yapma imkanı sunacağını duyurmuştu. Öyle ki popüler kripto para borsası Binance de bu kervana katılmış, marj ticareti hizmetinin beta testlerini başlatmıştı. Binance’in hamlelerine kayıtsız kalmayan KuCoin’in bu hamlesi yatırımcıları pek şaşırtmayacak olsa da KuMEX’in isminin BitMEX’le olan benzerliği çok konuşulacak gibi.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

 

Yorum Yap