Kripto Para

Kullanıcılar Borsaları Değil Borsalar Kullanıcıları Kullanıyor

Yazar: Coin Bilgi

Level adlı kripto para borsasının CEO’su Chris Slaughter, yatırım danışmanlığı şirketi Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano’nun podcast yayınına katıldı ve kripto para borsalarının iş akışına dair önemli açıklamalarda bulundu.

Son Kullanıcıdan Maksimum Fayda

Kripto para borsalarının kullanıcılarının bilgi eksikliğinden faydalanarak para kazandığını belirterek söze başlayan Chris Slaughter, borsaların temel prensibinin son kullanıcıdan maksimum faydayı elde etmek üzerine kurulu olduğunu iddia etti. Level’ın CEO’su Coinbase’in yüksek işlem ücretlerine dikkat çekerek iddialarını destekledi.

Kripto para borsalarının iş akışına ilişkin bir açıklama da geçtiğimiz günlerde siber güvenlik uzmanı ve 2020 ABD Başkanlık Seçimleri adayı John McAffe’den gelmişti. John McAffe, borsaların kullanıcılarının paralarına, kişisel bilgilerine el koyduğunu ve onları kullanıcıların aklına gelmeyecek şekilde kullandığını belirtmişti.

İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap